Piątek, 23 marca 2018, Dziś są imieniy: Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Przedsiębiorczość

Sonda

Czy podoba Ci się portal?

Zobacz wyniki ankiety

Loading ... Loading ...


Współpracujemy:
Sandry Brdy Gmina Chojnice

Powitanie!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu internetowy portal społeczności wiejskiej „lichnowy net.”
Znajdą tu Państwo zakres informacji na temat historii Naszej Wsi, najciekawsze wydarzenia, organizacje  u nas prosperujące, zaangażowanych ludzi, firmy i zakłady, jakie funkcjonują w naszej miejscowości.
Wieś i okolice obfitują w piękne krajobrazy, miejsca urokliwe i  tajemnicze, gościnnych mieszkańców, sprzyjające  warunki  do  wypoczynku i uprawiania turystyki: pieszej, rowerowej, jazdy konnej, wędkarstwa.
Zachęcamy do nadsyłania aktualnych zdjęć, zdjęć pamiątkowych lub z historii naszego rejonu, naszej wsi. Mile widziany byłby nawet krótki opis nadesłanego zdjęcia na email  kreatywni@lichnowy.pl  a my ułożymy je w slajd lub rozdzielimy je na poszczególne kategorie.
Zapraszam do korzystania z naszej strony jednocześnie ufając, że dzięki niej podejmiecie Państwo decyzję o związaniu się z nami czy to, jako mieszkańcy, turyści czy też, jako inwestorzy, przedsiębiorcy.

©2012 przez lichnowy.net. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Inpero Sp. z o.o. - www.chojnice.it Liczba odwiedziń strony: